Aanwezige opties:
- Pack Tech
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bluetooth
- Boordcomputer
- Brake Assist System
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Cruise control
- Dab
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm standaard
- Parkeersensor achter
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur multifunctioneel
- Stuur verstelbaar
Opmerkingen:
Vanaf 1 november 2016 worden de prijzen van onze gebruikte auto’s, conform de wet Consumenten bescherming (artikel 6:193 e.v. BVV), getoond inclusief alle onvermijdbare kosten. Dit is inclusief tenaamstellingkosten, voldoende brandstof en een geldige APK Keuring. Voor aanvullende pakketten klik op onderstaande link:
www.jelletalsma.nl/afleverpakketten/
Disclaimer. Ondanks de zorg aan de correcte invoer van de gegevens van de aangeboden auto's. Kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten, omissies of onvolkomenheden in de gegevens. Een deel van de informatie wordt automatisch toegevoegd.
Ook deze hatchback is zeer veelzijdig en levert bovendien uitstekende prestaties. Dit is een Fiat 500 van het bouwjaar 2023, hij heeft 68807 kilometer op de teller staan. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer LED-dagrijverlichting en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Inparkeren en uitparkeren kost geen enkele moeite dankzij de parkeersensoren. Natuurlijk is een complete auto als deze ook voorzien van sensoren die de omgeving in de gaten houden. Deze Fiat heeft niet alleen een automatisch inschakelbare verlichting aan boord, maar ook een regensensor. De cruise control heeft een feilloos geheugen. Als u even vaart heeft geminderd, bent u na één klik weer op de oude snelheid. Allicht is er in deze auto ook airconditioning. Ook is de Fiat uitgerust met: DAB ontvangst, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.
De geavanceerde technologie in deze Fiat is in staat om onderweg het verkeer om u heen te monitoren en er op te reageren. Zo hebt u als het ware een automatische co-piloot aan boord. De Brake Assist geeft een maximale boost aan het remsysteem in een noodsituatie. Zo verkort u de remweg en verkleint u de kans op ongelukken.
Natuurlijk bent u van harte welkom om deze Fiat in ons bedrijf te komen bekijken. Laat u ons weten wanneer u wilt komen?