Aanwezige opties:
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay & Android Auto
- Audio installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Cruise control
- Dab
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Gordel airbag
- Lederen stuurwiel
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor achter
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
Opmerkingen:
Vanaf 1 november 2016 worden de prijzen van onze gebruikte auto’s, conform de wet Consumenten bescherming (artikel 6:193 e.v. BVV), getoond inclusief alle onvermijdbare kosten. Dit is inclusief tenaamstellingkosten, voldoende brandstof en een geldige APK Keuring. Voor aanvullende pakketten klik op onderstaande link: www.jelletalsma.nl/afleverpakketten/
Deze Fiat 500 gaat met gemak nog vele, vele, vele tienduizenden kilometers mee. Energiek rijgedrag, fraaie uitstraling en een plezier om in te rijden, deze Fiat 500. De motor is zuinig maar pittig, en maakt een vlotte rijstijl mogelijk. Bij de rijke uitrusting horen ook 16 inch lichtmetalen velgen, metallic lak, elektrisch bedienbare ramen voor, buitenspiegels in carrosseriekleur en in delen neerklapbare achterbank.
De DAB-ontvanger zorgt voor een ruime keuze uit digitale radiozenders en een kristalheldere geluidsweergave. Harder, zachter, aan, uit, volgende track, nieuwe zender… alle audiofuncties zijn regelbaar via de audiobediening op het stuur. Het navigatiesysteem is uw vertrouwde gids, waarheen de reis ook gaat. Tot de standaard uitrusting van deze auto hoort ook automatische airconditioning. Is het maar een buitje of een constante regenstroom? De regensensor reageert altijd accuraat! Parkeerplekken worden er niet ruimer op. Maar met de aanwezige parkeersensoren krijgt u deze Fiat 500 zonder problemen op z'n plaats. Er is ook cruise control aan boord, om met een constant tempo ontspannen en zuinig te rijden. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
In de Fiat 500 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit.
Dat de kilometerstand van deze auto klopt, blijkt uit het tellerrapport van Nationale Autopas. We doen ons best om deze auto voor u te omschrijven, maar het beste ervaart u hem als hij voor u staat. Neemt u snel contact met ons op voor een afspraak?